Rozvrh

 ROZVRH OD 4.9.2017

PONDĚLÍ 

10.15 Cvičení s miminky od 12-ti měsíců (Svatka)

15.00 Jogínci od 4 let (Jana)

16.00 Cvičení s miminky od 4 měsíců (Svatka)

17.45 Cvičení pro těhotné (Svatka)

19.00 Čakra yoga (Denisa)

ÚTERÝ

8.30 – 9..30 Yoga ( Jana)

17.30 obsazeno

STŘEDA

19.00 Yoga(Jana)

ČTVRTEK 

9.00 – 19.00 Kosmetický den tým Carpe Diem (MaryKay)

Všechny Kosmetické poradkyně ( i ty, které mají kosmetiku pro sebe a pro rodinu) se mohou objednat a domluvit si společnou hodinu krásy pro své zákaznice, kamarádky, přátele atd………
Domluvit si mužou kurz líčení, produktové školení, lifting pleti, lifting očního okolí, detox pleti a vše co Vás zajímá na vaši cestě ke krásy nebo na cestě růstu v podnikání.
Štěpánka Ilčíková
Monika Kleckerová
Zdena Valentová

PÁTEK

6.00 Yoga (Jana)

8.30 Yoga (Jana)

10.00 Yoga pro seniory (Jana)

14.00 sportovní aerobik děti 7-9 let (Jana)

15.00 sportovní aerobik děti 10-12 let (Jana)

SOBOTA

8.30 Yoga (Jana)

 

Kdy v naší praxi necvičíme?

V den úplňku a novolunní

▪ Když má žena menstruaci

▪ V době, kdy máme horečku

V době úplňku a novu jsou tzv. jógové prázdniny. Nejsou to samozřejmě prázdniny od jógy obecně, ale pouze se v tyto dny nevěnujeme fyzické stránce praxe. Energie jsou velmi silné a tím, že naše praxe je práce s energií v našem těle, odpočíváme. Cvičení Ashtanga jógy nás postupně stále více harmonizuje s přírodními cykly. Sledování fází Měsíce je jeden ze způsobů, jak vyjádřit úctu a vzdát hold rytmu přírody, abychom s ní mohli žít ve větší harmonii.

Dámy mají prázdnin více, nedoporučuje se cvičit v období menstruace. V Indii podle Brahmanské tradice žena v těchto dnech odpočívá, nevaří, nepere, neuklízí, ale zato hodně spí … vše v tuto dobu dělá její muž, nebo jiné ženy. V období menstruace je velmi důležité odpočívat, zajděte si raději na procházku, čtěte si knížku, oslavte své ženství. Má učitelka Nancy mi vždy říkala, že v případě, že žena praktikuje v období menstruace, po zbytek měsíce se může cítit velmi vyčerpaná. Může se vám skutečně stát, že jednoho dne se probudíte v totálním vyčerpání, nebyla byste první.

Necvičíme, když máme horečku. Ashtanga jóga zahřívá organismus (dechem, pomocí vinyás), díky čemuž dochází k očistě těla. Když máme ale horečku, nechceme si o to více ještě přitopit. Poslouchejte své tělo, jóga tu pro vás bude vždy.

 

 

 

YogaYoga
Copyright
Všechna práva vyhrazena. Copyright © Yoga Oáza, 2014.